ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Xhulia, një yll i mashtruar, apo porno-star?

Dita e mërkurë do të mbetet në histori për të gjithë Greqinë. Jo! Nuk bëhet aspak fjalë për masat e reja të shtrëngimit ekonomik që njoftoi qeveria, por për qarkullimin e DVD-së së modeles së njohur, Xhulia Aleksandratu.

Së bashku me revistën “Sirina” (pronar është producenti i filmave porno Dhimitris Sirinakis), ka qenë e paketuar nëpër kioska edhe një disk me filmime porno, ku protagoniste ishte Xhulia dhe skenat ishin absolutisht ekstreme. Për të veçuar, xhirimi cilësor dhe profesionist i të gjithë videos.

E përmendim këtë, për faktin se gjithandej kanë qarkulluar zëra se do të publikoheshin momente të jetës private të zonjushës, por gjithçka ishte një film profesionist, ku paraqiten pastër dhe me cilësi marrëdhënie seksuale midis një çifti.

“Është një incident trishtues. Shumë njerëz duan të më ulin personalitetin dhe nuk do të doja që të jepej vazhdim nëpër media. Edhe herë tjetër ka qarkulluar video me momente të jetës sime private dhe do të kërkoj rivendosjen e nderit nëpërmjet rrugës ligjore”, ishin fjalët e para të Xhulias të mërkurën në mbrëmje, nga festimet e çeljes së një Seks Shopi (!) të ri në Kifisia. “Kërkojnë të më zhvlerësojnë, por unë do të mebetem gjithmonë Xhulia, vajza e thjeshtë që ju njihni”.

Sigurisht që përfaqësuesit e revistës ishin absolutisht të sigurtë për ligjshmërinë e të gjitha proçedurave të botimit.

Shumë kohë më parë ishte folur se do qarkullonte një roz-video me momente personale të Xhulias me të dashurin e saj, në dhomën e një hoteli të njohur në mes të Parisit. Por, pavarësisht se kemi të bëjmë me një inçizim afro 45 minutësh, aty nuk duket në asnjë moment fytyra e mashkulllit që shoqëron Xhulian në peripecinë seksuale.

Gazeta Tribuna

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top