Shqip

Vrau kushëririn në Greqi, zbulohen mashtrimet që u bëri familjarëve të tij VIDEO

Vrau kushëririn në Greqi, zbulohen mashtrimet që u bëri familjarëve të tij

 

Ekzekutoi kushëririn e tij në Greqi duke i fshehur trupin e mashtruar familjen, por përgjimet telefonike zbardhën krimin dhe çuan në prangosjen e 26-vjeçarit Denis Zaka. Sipas hetimeve të prokurorisë së Lushnjës për zbardhjen e krimit të 3 Gushtit në Larisa të Greqisë është dashur vënia në përgjim e telefonit të Denis Zakës. Pak orë pas krimit Zaka ka folur me Greta Murrizin bashkëshorten e Vladimir Murrizit, kushëririt të cilin ai e vrau me thikë.

Në bisedat e përgjuara është Greta ajo që pyet Denisin se ku ndodhet Vladimiri pasi si përgjigjej në telefon. (a.a/shqiptarja.com) – See more at: http://shqiptarja.com/video/?IDVideo=43612#sthash.lpP6f1sO.dpuf

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top