Shqip

Video shokuese nga aksident tragjik në Athinë ku humbën jetën 2 shqiptarë

Dy shtetas shqiptare kane gjetur vdekjen e menjehereshme dhe nje tjeter ndodhet me gjendje te rende me nje spital te kryeqyteti helen,mbas nje aksidenti tragjik te ndodhur ne rrugen Kifisos ne oren 05.40 te mengjesit te se merkures.

Lexoni më shumë këtu https://albanians.gr/aksident-tragjik-ne-athine-dy-shqiptare-te-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-rende.html

Nga mediat greke u bë publike një video nga kamerat e sigurisë aty afër ku shfaqet momenti që maunia humb kotrollin dhe përplas makinat.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top