ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Vera erdhi, tatto keni?

E dimë se me ardhjen e verës shumë nga ju kanë dëshirë të bëjnë një tatoo. Një kujtim nga e kaluara, nje mesazh personal, diçka unike që ju përfaqëson ose diçka që ju shkon.

Shumë nga ju ndoshta mendojnë se një tatto kushton shumë ose do shumë kohë, ose shumë thjesht i trëmben idesë nga frika se mos ndjejnë shumë dhimbje. Ndaj dhe ne ju gjetëm profesionistin më të mirë në këtë fushë, i cili do ju ndihmojmë dhe më e rëndësishmja sdo të lini qimet e kokës për një tatoo!

Kështu që vini re!!!

PËR TË GJITHË ATA që do të marrin pjesë në mbrëmjen e ardhshme e cila do të bëhet më 7 Qershor

Albanian Summer Party më 7 Qershor @ Arion Ktima Peristeriou NË VËND TË HAPUR

ju ofrojmë ulje -20% për të bërë tatton që doni tek

 HOUSE TATOO

PËR MË SHUMË SHIKONI KËTU http://www.house-tattoo.gr

Pra shihemi tek mbrëmja dhe së shpejti me një tatto të ri 🙂

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top