Shqip

Van Damme shqiptar kërkon të marrë hak kundër serbëve Video

Van Damme shqiptar kërkon të marrë hak kundër serbëve
Filmi më i ri i Van Damme do të sjellë historinë e një shqiptari, i cili kërkon të hakmerret ndaj serbëve, të cilët i kanë vrarë babanë. Filmi është i këtij viti, 2017, titullohet “Kill’em all”, në të cilin Van Damme në rolin e një shqiptari me emrin (Filip) i vrasin babain, i cili ishte një aktivist politik dhe gazetar në kohën e ish-Jugosllavisë.

Filipi lufton i vetëm kundër serbëve, por papritmas në vrasjet masive përfshihet edhe një infermiere e cila do ta ndihmonte atë.
Aktorët kryesorë që luajnë në film janë: Peter Stormare, Jean-Claude Van Damme, Autumn Reeser Regjisor: Peter Malota Shkrues: Jesse Cilio, Brian Smolensky.

 

Burimi http://www.joq.al/artikull/170034.html

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top