Shqip

Shqipëria pret heronjt Kuq e zi LIVE TV

Shqipëria pret heronjt Kuq e zi LIVE TV

[maxbutton id=”5″]

Me qindra mijëra shqiptar janë mbledhur në Aeroportin Ndërkombëtar “Nënë Tereza” për të pritur Kombëtaren Shqiptare

Festë e madhe në Tiranë, festë që do filloj nga aeroporti i Rinasit, dhe do vazhdoj në sheshin “Nënë Tereza”

Kombëtaren do e presi dhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Shikoni Live transmetimin duke klikuar në linkun e mëposhtëm

http://report-tv.al/live/

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top