Shqipëria e Greqia pranë marrëveshjes? Çfar përfitojnë emigrantët shqiptarë 

Ndërsa vazhdojnë negociatat  mes ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati dhe homologut të tij grek, Nikos Kotzias, në ishullin e Kretës, informacionet që na vijnë deri tani nga Kreta, janë se dy ministrat kanë rënë dakort për disa çështje shumë të rëndësishme. Lexoni më shumë rreth takimit https://albanians.gr/shqiperia-e-greqia-prane-marreveshjes.html Siç raporton Top Channel siç … Continue reading Shqipëria e Greqia pranë marrëveshjes? Çfar përfitojnë emigrantët shqiptarë