ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Όλα Αλβανικά Mbrëmje Rinore Shqiptare 24 Janar@Ammos Loutra Alimou

“Όλα Αλβανικά”-Ola Albanika party!!!! Mbrëmje Rinore Shqiptare… by RINIA!!!

“Όλα Αλβανικά” Argëtim deri në orët e para të mëngjesit në një party 100% me muzikë shqiptare, moderne dhe popullore. Një party fantastik, që askush nuk duhet të humbasi.

Në një ambjent fantastik, me një pamje megjepse, RINIA fton të gjithë miqtë e saj, të kalojnë një mbrëmje të paharrueshme nën tingujt e muzikës së mrekullueshme shqiptare.

“Όλα Αλβανικά” … do të thotë argëtim, do të thotë dëfrim, do të thot destinacioni i çdo të riu dhe të reje shqiptare në Athinë…mos e humbisni. Do kalojmë super 🙂

Kur dhe ku do bëhet “Όλα Αλβανικά”

“Όλα Αλβανικά” -Mbrëmje Rinore Shqiptare do të organizohet të Shtunën 24 Janar 2015 ora 23.00

“Όλα Αλβανικά” -Mbrëmje Rinore Shqiptare do të organizohet në 

AMMOS CLUB (Loutra Alimou)

Ammos Club  është  ambjent i mbyllur, i ngrohtë, me një pamje fantastike nga bregdeti i Athinës.

Ammos Club ndodhet në Leoforo Posidhonos Alimo Athinë. Stacioni i tram Loutra Alimou.

ÇMIMET

HYRJA 10 EURO ME NJË PIJE
SHISHJA VETËM 75 EURO NË 5 VETA!!!!
Pija e dytë 6 euro!!! Koktails 8 euro!!

REZERVONI TANI TEK  6979489060

Vini re: Për të rezervuar nuk është e nevojshme të merrni shishe)

Jeni të mirëpritur 🙂

10392586_897805010260393_836458676159449218_n

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top