Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Në gjëndje të rëndë emigranti shqiptar që u sulmua në Neo Kosmo

Vazhdon të jetë në gjëndje të rëndë në spitalin Evangelismo në Athinë, emigrant shqiptarë i cili dje mbas mes natës u sulmua me thika nga një grup, motrorciklistash.

Ai ka plagë të rënda në gjoks që janë pësuar nga goditje me thika!

Në spital ndohen dhe dy emigrantë polak që u sulmuan po nga të njëjtët persona 20 minuta mbas sulmin mbi shqiptarin

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top