ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Mbrëmjre rinore shqiptare me rastin e 101 vjetorit të Pavarësisë, ora 23.00. Salla Oneirion Peristeri

Vjet festuam 100 vjetorin me qindra të reja dhe të rinjë shqiptarë

party

Vjet festuam 100 vjetorin me qindra të reja dhe të rinjë shqiptarë në një nga klabet më të mëdha të bregdetit të Athinës, tani erdhi koha të festojmë së bashku 101 vjetorin në një nga qëndrat më të bukura për organizim eventesh, Oneirion Është qëndra ku organizuam mbrëmjen tonë të parë dhe filloi organizimi i mbrëmjeve rinore.

 

Ju ftojmë dhe juve të merrni pjesë në një mbrëmje të pa harrueshme, të festojmë festën e pavarësisë, të nderojmë parardhësitë tanë, të argëtohemi me vallet dhe muzikën tonë dhe të njihemi me njëri tjetërin.

Një mbrëmje që do jetë e mbushur me plot surpriza për pjesmarrësit.

Ku dhe kur do bëhet mbrëmja

Mbrëmja do bëhet të shtunën 30 NËNTOR 2013, ORA 23.00

Mbrëmja do organizohet tek SALLA “ONEIRON”. Adresa ku ndodhet salla është Rruga Agjias Paraskevis 1 & Kifisu në Peristeri. (Burnazi, Athinë)

PËR TË PARË FOTO NGA SALLA KLIKONI KËTU
PËR TË PARË NË HARTË SE KU NDODHET SALLA ONEIRION KLIKONI KËTU

ÇMIMET

Hyrja 10 euro me një pije!

Çmimi i Shishesh 90 euro! (5bileta+40euro)

Pija e dytë 5 euro!

Telefona per pronotim dhe informacione 6979489060 (UP)

Ju sygjerojmë të rezervoni tavolinë. Për rezervime tavolinash nuk është e detyrueshme të merrni shishe.

 

Vini re: Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar.

Shënim kur themi meshkujt duhet të jenë të shoqëruar, lejohet dhe 2 djem një vajzë, ose 3 djem 2 vajza etj

 

Ju mirëpresim të gjithëve.
Gëzuar 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit, Ditën e Pavarësisë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top