ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Mbremje Shqiptare Me Rastin e Vitit Te Ri 2016 Te Enjten 31/12 @ Athinaion Hall

Mbremje Shqiptare Me Rastin e Vitit Te Ri 2016 Te Enjten 31/12 tek salla:

Athinaion Hall

  
  Po vjen fundi i një tjetër viti , me të mira dhe të këqija po lëmë mbas nesh 2015.  Festa më e madhe është dita kur bëhet ndërrimi i viteve. Harrojmë dëshpërimet e vitit të kaluar, mbajmë në kujtesë vetëm të mirat dhe shpresojmë Viti i Ri 2016 të jet një vit me mbarësi dhe shëndet.

Tashmë jemi bërë një komunitet dhe çastet më të rëndësishme i festojmë së bashku!

Ju ftojmë të festojmë së bashku, të argëtohemi, të njihemi, të urojmë njëri tjetërin për Vitin e Ri.

Një mbrëmje që do jetë e mbushur me plot surpriza për pjesmarrësit.

KU DHE KUR DO BËHET MBRËMJA

MBRËMJA DO TË BËHET:

TE ENJTEN 31 DHJETOR 2015, ORA 00.30

(30 MINUTA MBAS NDËRRIMIT TË VITIT)

MBRËMJA DO ORGANIZOHET TË  TEK SALLA

» ATHINAION HALL»

ADRESA: Leoforos Amfitheas 61 Paleo Faliro 

PARKING FALAS!!!

MBRËMJA ËSHTË ME DJ

ÇMIMET
HYRJA 15 EURO ME NJË PIJE!
PIJA E DYTË* 8 EURO!

ÇMIMI I SHISHESH 100 EURO! (5 BILETA+25 EURO)

Pije jo alkolike 3 euro

REZERVIME DHE INFORMACIONE

6987419091 & 6979489060

Ju sygjerojmë të rezervoni tavolinë. Për rezervime tavolinash nuk është e detyrueshme të merrni shishe.

Nese nuk dini si te vini mund te shikoni harten me poshte per te marre udhezimet e duhura!

HARTA:

 

FOTO NGA SALLA (Salla ka piste te madhe te pershtatshme per vallet tona)

2 05 12

67

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top