ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Mbrëmje Rinore me rastin e Pashkëve më 14 Prill ora 00:30

Albanians.gr (Rinia Shqiptare në Greqi) me rastin e Pashkëve , organizon Mbrëmje Rinore Shqiptare.

 

Mbrëmja do të organizohet të Shtunën 14/04/2012 (Ditën e Pashkëve). Hapja do të bëhet në orën 00,30 (E shtunë për të djelë)

Ejani të gjithë të dëfrehemi deri në mëngjes, në Mbrëmjet Rinore që tashmë janë kthyer në traditë. Programi do të ketë muzikë shqiptare(popullore dhe moderne)dhe muzike të huaj. Gjithashtu kjo mbrëmje do jetë e mbushur me programe të vogla speciale SURPRIZË, që do ju ofrojnë një mbrëmje fantastike!

Kriza do qejf siç kemi thënë, dhe për këtë hyrja është vetëm 10€ me pije! Shishja e Votka ose  Whsikey 75€ (5bileta+25euro), Shishja e Verës (4 bileta), pija e dytë vetëm 5 euro!

Mbrëmja do të organizohet në Sallën “Orfeas” Rruga Patriarxou Grigoriou 69 Kalithea. Salla ndodhet 50m nga stacioni i Trenit të Kalitheas .

Udhëzime për të ardhur: Salla ndhodhet poshtë urës të stacionit të trenit të Kalitheas, paralelisht me shinat e trenit. Nese vini  nga rruga Thiseos/Sivitanidiou ,  sapo kalon semaforin përpara urës , nuk i  ngjithesh urës por bën djathtas tek një rrugë që është paralele me urën. Nëse vini nga ana e Shkollës Sivitanidio(Tayros) tek semafori i urës direkt majtas tek rruga paralele e urës.

Telefona per pronotim dhe informacione

6989564225, 6979489060 (UP)

Vini re: Meshkujt duhen të jenë të shoqëruar

Ju mirpresim të gjithëve

 

Shikoni aktivitetet tona!

{youtubejw}PfNAw-TkOXc{/youtubejw}

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top