ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Mbrëmje Rinore Shqiptare 19 Maj 2012 në orën 23.00

 

Albanians.gr (Rinia Shqiptare në Greqi) ju fton në mbrëmjen rinore që orgnazion të Shtunën 19 Maj 2012 në orën 23.00

 

Dhe një herë rinia shqiptare në Greqi do mblidhet të dëfrehet së bashkuderi në orët e para të mëngjesit  , nën ritmet e muzikës shqiptare, tradicionale dhe moderne, por dhe muzikës të huaj dhe greke.

Të ftuar special këngëtari Alfred Gjini si dhe talenti i muzikës rap Aroganti.

Dhe të gjitha këto në një ambient të mrekullueshëm , miqësorë , me  cilësinë që vetëm Albanians.gr di të ofrojë si dhe me çmime shumë të ulëta.

Hyrja është vetëm 10€ me pije! Shishja e Votka ose  Whsikey 75€ (5bileta+25euro), Shishja e Verës (4 bileta), pija e dytë vetëm 5 euro!

Mbrëmja do të organizohet në Sallën luksoze “Orfeas” Rruga Patriarxou Grigoriou 69 Kalithea. Salla ndodhet 50m nga stacioni i Trenit të Kalitheas .

Udhëzime për të ardhur: Salla ndhodhet poshtë urës të stacionit të trenit të Kalitheas, paralelisht me shinat e trenit. Nese vini  nga rruga Thiseos/Sivitanidiou ,  sapo kalon semaforin përpara urës , nuk i  ngjithesh urës por bën djathtas tek një rrugë që është paralele me urën. Nëse vini nga ana e Shkollës Sivitanidio(Tayros) tek semafori i urës direkt majtas tek rruga paralele e urës.

 

Telefona per pronotim dhe informacione

6989564225, 6979489060 (UP)


Vini re: Meshkujt duhen të jenë të shoqëruar

 

Ju mirëpresim të gjithëve

 

{youtube}PfNAw-TkOXc{/youtube}

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top