ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Mbrëmje rinore me rastin e Vitit të RI 2013 më 31 Dhjetor 00:30 @ Arion Polixoros Peristeri Athine

Ja na erdhi Viti i Ri sa jam i gëzuar por si unë e çdo fëmijë pres për ta festuar…

 

Ju ftojmë të kalojmë sëbashku festën e Vitit të Ri. Të krijojmë një atmosferë rinore dhe shqiptare siç vetëm rinia shqiptare di të bëjë. Ejani të festojmë sëbashku ndërrimin e vitit me muzikë dhe valle shqiptare!

Ku do organizohet mbëmja:

Mbrëmja do të organizohet të Hënën më 31 Dhjetor një orë mbas ndërrimit të viteve pra në orën 1 të së Martës. Do të festojmë familjarishtë ndërrimin e viteve edhe një orë më pas do të mblidhemi tek Salla luksoze ” Arion Polixoros Peristeriou”! Një ambient fantastik me një pamje panoramike të qytetit, që do i japi një tjetër bukuri mbrëmjes sonë.

Çmimet:

Hyrja 12 euro me pije! Pija e dytë 7 euro! Çmimi i shishes 90 euro (5 bileta+30 euro).

Ku ndodhemi:

Adresa: Salla ” Arion Polixoros Peristeriou” ndodhet në rrugën ETHNARXOU MAKARIOU 1 & KIFISOU, Peristeri Athinë

Salla ndodhet brenda parkut të kompleksit në katin e dytë! Janë të disponueshëm ashencorë.

Si të vini:

Për ato që dëshirojnë të vijnë me mjetet e transportit publik mund të përdorin Autobuzin, LINJA A13 , ose Trolej LINJA 12. Stacioni ku do ndaloni quhet “Gjefira“.

Një mënyrë tjetër është METRO, stacioni Agios Antonios, Nga stacioni salla është rreth 700m (në drejtimin e Athinës)

Për të gjithë të ftuarit që do vijnë me makinat e tyre mënyra më e shpejtë është të marrin rrugën nacionale Athinë-Lamia dhe sapo te dalin në kryqëzimin e Lenorman dhe të kalojnë urën do ndodhen fiks përballë Sallës ” Arion Polixoros Peristeriou

Salla disponon parking. Parkingu është falas. Parkingu ndodhet nga ana e Kifisou dhe jo nga ana e rrugës Ethnarxou Makariou.

 

Për të parë hartën klikoni këtu

Për rezervime dhe informacione kontaktoni në numrat: 6989564225
6979489060 (up)

VINI RE MESHKUJT DUHET TË JENË TË SHOQΕRUAR

 

Ju sugjerojmë të rezervoni tavolinë

Jeni të mirëpritur

GËZUAR VITIN E RI 2013        JU UROJMË SHËNDET PUNË DHE LUMTURI PËR VITIN E RI! QOFTË NJË VIT I MBARË PËR JU DHE FAMILJEN TUAJ

 


Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top