Llotaria Amerikane 2017 APLIKONI TANI! (18 Tetor-22 Nëntor)

Një nga mënyrat më të mira për të emigruar në Amerikë, Llotaria Amerikane, do të bëhet edhe këtë vit! Nëse fitoni, ky program ju jep mundësinë të emigroni në amerikën në mënyrë të ligjëshme, dhe ju siguron Green Card.

43 fitues per vitin 2016, behuni dhe ju nje nga ata!!!

Aplikimet për Llotarinë e Vizave Amerikane DV-2019 – Viti 2017 do të ri-fillojnë diten e Merkure, Data 18 TETOR  në orën 19.00 deri të Merkuren 22 NËNTOR ora 19.00.  

Zyra jonë ndodhet në Athinë.

ADRESA PSARON 4 PLATIA KARAISKAKI ATHINE

Stacioni Metrosë Metaksourgeio

(Στάση Μετρό Μεταξουργείο)

ZYRAT TONA NDODHEN BRËNDA AGJENCISË SË UDHËTIMIT TOP-LINES

 

Jetoni  Enderren Amerikane, Provoni Fatin Tuaj!

Mbyllni Takim Tani Tek:

698 86 96 898  &  697 77 18 960

 

Email:   info (@) albanians.gr

Orari i punës së zyrës:

  • Çdo ditë nga ora 10.00-20.00
  • Të shtunën 09.00-20.00
  • Të dielën 09.00-20.00

VINI RE:

PER TE APLIKUAR JU DUHET TE KENI ME VETE VETEM PASAPORTEN OSE NJE TJETER MJET IDENTIFIKIMI! (ASGJE TJETER!!!)

FOTOGRAFINË DO E BËNI TEK ZYRA JONË. NUK ËSHTË E NEVOJSHME TA BËNI DIKU TJETËR

NESE JENI FAMILJARE DUHEN DETYRIMISHT TE GJITHE PJESTARET E FAMILJES DERI NE MOSHEN 21 VJECARE (DETYRIMISHT!!!)

 

 

Lexoni Kushtet Qe Nevojiten Per Te Aplikuar Per Llotarine Amerikane:

KUSHTET PËR TË APLIKUAR PËR LLOTARINË AMERIKANE

 

Jetoni jashte Athines? Beni Klik  KETU

 

Lexoni para se të aplikoni

ÇFAR ËSHTË LLOTARIA AMERIKANE

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top