ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ksamil tenton të vrasë të dashurën 15-vjeçare me thikë qëllon dhe veten

Debati mes një çifti të rinjsh nga Saranda për pak sa nuk ka përfunduar në një tragjedi. Një 21-vjeçar ka tentuar të vrasë me thikë të dashurën e tij 15-vjeçare, ndërsa në gjendje të rënduar psikologjike ka tentuar të vetëvritet, duke qëlluar veten me të njëjtën thikë.

Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e së enjtes në Ksamil. Klodian Oruci shkoi në banesën e familjes së të dashurës, dhe në debat e sipër goditi me thikë të dashurën adoleshente.

Dy të rinjtë kanë marrë plagë të rënda ku fillimisht u dërguan në Spitalin e Sarandës, ndërsa më pas u trasnportuan me urgjencë në Spitalin e Traumës.

 

BURIMI  http://www.shqiptarja.com/Aktualitet/2731/ksamiltenton-t–vras–t–dashur-n-15-vje-are-me-thik-q-llon-dhe-veten-225755.html#sthash.HVxR8ld2.dpuf

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top