Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

Shqip

Kryeministri Rama për heqjen e Vulës Apostile me Greqinë Video

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një video komenton  heqjen e Vulës Apostile me Greqinë. Më konkretisht shkran: ” MIRËMËNGJES  😃 dhe me këtë video që shpjegon se si heqja e vulës apostile me Greqinë u kursen qytetarëve shqiptarë 6.7 milionë euro në vit nga xhepat e tyre duke i çliruar dhe prej barrës së rëndë të nxjerrjes së 210 mijë letrave çdo vit, ju uroj një ditë të mbarë”

Lexoni ketu https://albanians.gr/greqia-terheq-rezerven-per-vulen-apostile-ndaj-shqiperise.html

Shikoni videon

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155609189196523/

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top