ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Koncert Live në Athinë. Ylli Baka, Blerta Agolli. 20 Korrik @Bikini Beach Loutra Alimou

Albanians.gr, Rinia Shqiptare në Greqi

ju fton të gjithëve në eventin më të madhë të sezonit veror 2013.

 

Për kënaqësinë tuaj këndon LIVE një nga artistët më të mirë të Shqipërisë, këngëtari i mirënjohur i muzikës shqiptare YLLI BAKA.

Ai do shoqërohet nga këngëtarja Blerta Agolli si dhe Ilir Suku.

Do të jetë një mbrëmje fantastike, e cila do të kombinojë muzikën popullore shqiptare nga e gjithë Shqipëria që do të këndohet live nga këngëtarët e ftuar si dhe muzikën më moderne greke dhe të huaj e luajtur nga DJ tanë.

Do të jetë party  më i madhë në bregdet që është organizuar në Greqi deri tani…dhe do na dhuroi një mbrëmje fantastike.

 

Ku dhe kur do të bëhet Koncerti.


Koncerti do të bëhet të shtunën 20 Korrik dhe hapja do të jetë në orën 23.00. Koncerti do të organizohet ne Bikini Beach Bar në Loutra Alimou.

Adresa Leoforos Posidhonos zona Loutra Alimou në Athinë.

Për të parë në hartë se ku ndodhet Bikini Beach Bar klikoni këtu

(Bikini Beach Bar është ish Ammos Lounge)

Një nga mënyrat më të lehta për të ardhur është me tram ku do ndaloni tek stacioni Lutra Alimou.

 

Çmimet

Hyrja është 15 euro me një pije(përfshirë dhe cocktails) . Pija e dytë ,  e thjeshtë ose cocktails 8 euro, pija speciale 9 euro.

 

Çmimi i shishes 110 euro e tjeshtë 120 euro speciale. Për të gjithë ata që dëshirojnë të marrin shishe, në çmimin e shishes përfshihen dhe biletat e hyrjes.

Shishja whiski, vodka, 5 bileta+35 euro

Shishja speciale 5 bileta +45 euro

 

Për informacione dhe rezervime  komunikoni në numrin: 6972565317

Ju sugjerojmë të rezervoni tavolinë. Për rezervime tavolinash nuk është e detyrueshme të merrni shishe.

 

Vini re. Meshkujt duhet të jenë të shoqëruar

Shënim kur themi meshkujt duhet të jenë të shoqëruar,  lejohet dhe 2 djem një vajzë, ose 3 djem 2 vajza etj.

 

Jeni të mirëpritur.

Mos e humbisni….:)

{youtube}-8Ws53Df1TA{/youtube}

{youtube}yQ7RkUJ6iJQ{/youtube}

{youtube}E7PnvwCNsgA{/youtube}

{youtube}_aJnaopp6vE{/youtube}


Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top