ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Koncert Live Me Rastin e Pashkëve 11 Prill @ Arion Moschato

Albanians.gr dhe Rinia Shqiptare në Greqi, ju fton të gjithëve të festojmë të gjithë së bashku Pashkët 2015.

Koncerti do organizohet Të shtunën 11 Prill ora 01.00 (Duke u gdhirë 12 mbas Anastasi).

Një mbrëmje fantastike që askush nuk duhet ta humbasi.

Këndon për ju këngëtarët e mrekullueshëm

Perlat Pashaj , VLADIMIR SEFERI dhe Aldo Kola

Në klarinetë mjeshri Viktor Boci..në organo një nga muzikantët më të mirë në Greqi Bibi Selmani.

Gjithashtu në party do ketë 2 Dj të cilët do i japin mbrëmjes një ton të veçantë…

Çmimet

Hyrja 15 euro me një pije.

Shishja 110 euro 5 bileta+35 euro

Koncerti do të organizohet tek salla ARION MOSCHATO. Adresa rruga Pireos 48 Moschato Athinë.

Parkingu falas.

TELEFONA PËR INFO DHE REZERVIME TEK 6979489060 DHE 6987419091

( PËR TË REZERVUAR NUK ËSHTË E NEVOJSHME TË MERRNI SHISHE)

JENI TË MIRËPRITUR 🙂


Shikoni hartën për të parë ku ndodhet lokali ARION MOSXATO:


View Larger Map

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top