ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Koncert LIVE me muzikë Shqiptare për Krishtlindjet më 24 Dhjetor 2014 ora 23.00 @Arion Moschato

Albanians.gr (Rinia Shqiptare në Greqi) ju fton të gjithëve ditën e mërkurë 24 Dhjetor të festojmë së bashku Krishtlindjet 2014. Argëtim deri në orët e para të mëngjesit. Muzikë LIVE dhe 2 Dj, do na ofrojnë një mbrëmje fantastike.

Muzikë shqiptare LIVE nga e gjithë zonat e Shqipërisë, muzikë e huaj dhe greke, ambjent i mrekullueshëm dhe pjesmarrësit fantastik do na bëjnë të kalojmë një natë të paharrueshme që askush nuk duhet ta humbasi 🙂

KËNDON LIVE PËR JU RENATO JAHO

 

Kur dhe ku do të organizohet mbrëmja:

MBRËMJA DO ORGANIZOHET TË MËRKURËN 24 DHJETOR 2014 TEK SALLA LUKSOZE ” ARION MOSCHATO”

Adresa: Salla Arion Moschato ndodhet në rrugën PIREOS 48 MOSCHATO

Si të vini:
Mënyra për të ardhur. Për ata që nuk kanë mjete transporti personal , mund të përdoren mjetet e transporti publik. Treni elektrik dhe ndalesa në stacionin Moschato, nga ku salla Arion ndodhet rreth 100m me tutje, ose me autobuzin 049 i cili ka stacion fiks jashtë sallës (stac.Moschato). Për ata që do vijnë me automjetet e tyre, rruga PEIRAIOS është nga më qëndoret. Për ata që vijnë nga rruga nacionale Athinës Selanik duhet te dalin tek dalja për Pire. Kurse ato që vijnë nga Leoforos Posidonos, duhet te shkojn në Faliro, të kalojn urën e Faliros të dalin në rrugën Pire nga ku salla është gai 1km më lart. Salla ndodhet në drejtimin e Athinës. Parkingu është falas

 

Hyrja-Çmimet

Hyrja 15 euro me pije!

Çmimi i shishes 110 euro (5 bileta + 35euro)

Pija e dytë 8 euro!

 

Rezervime dhe informacione 

2112156596 DHE 6979489060

VINI RE MESHKUJT DUHET TË JENË TË SHOQΕRUAR

 

Ju sugjerojmë të rezervoni tavolinë
Jeni të mirëpritur 🙂

 

 

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top