ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Albanian Carnival Party 2013. 17 Mars ora 22.00 @Arion Polixoros Peristeriu

Albanians.gr, Rinia Shqiptare në Greqi

ju fton të Dielën 17 Mars 2013  me rastin e Karnavaleve në  partyn më të madh në Athinë , Albanian Carnival Party 2013.

 

Ditën e fundit të karnavaleve do mblidhemi të gjithë në një party fantastik. Muzika shqiptare tradicionale & moderne, muzikë e huaj dhe greke si dhe kësaj here do na bëjnë të dëfrehemi deri në orët e para të mëngjesit…ditën tjetër pushim e kemi kshu që asgjë sna ndalon…

Dhe sigurisht mos harroni të vishni maskën ose uniformën tuaj…që të bëjmë një masque party që do lejë epokë…temë veshjeje nuk ka..pra vishni çtë doni…:)

Kur do bëhet party dhe ku…

Party do organizohet të Dielën 17 Mars 2013 dhe hapja do bëhet në orën 22.00. Albanian Party,Karnavale 2013 do orgnazohet në sallën Luksoze Arion Polixoros Peristeriu. Një ambient fantastik me një pamje panoramike të qytetit, që do i japi një tjetër bukuri mbrëmjes sonë.

Çmimet…

Hyrja 10euro me pije. Çmimi i shishes 80euro. Me 5 bileta +30 euro mund të merrni një shishe. Pija e dytë 7 euro!

Ku ndodhemi…

 

Adresa: Salla ” Arion Polixoros Peristeriou” ndodhet në rrugën ETHNARHU MAKARIU 1 & KIFISU, Peristeri Athinë

Salla ndodhet brenda parkut të kompleksit në katin e dytë! Janë të disponueshëm ashencorë.

Si të vini:

Për ato që dëshirojnë të vijnë me mjetet e transportit publik mund të përdorin Autobuzin, LINJA A13 , ose Trolej LINJA 12. Stacioni ku do ndaloni quhet “Gjefira”.

Një mënyrë tjetër është METRO, stacioni Agios Antonios, Nga stacioni salla është rreth 700m (në drejtimin e Athinës)

 

Për të gjithë të ftuarit që do vijnë me makinat e tyre mënyra më e shpejtë është të marrin rrugën nacionale Athinë-Lamia dhe sapo te dalin në kryqëzimin e

Lenorman dhe të kalojnë urën do ndodhen fiks përballë Sallës ” Arion Polixoros Peristeriou”

Për të parë ku ndodhet salla në hartë klikoni këtu

 

 

Telefoni për rezervim tavoline dhe informacione  6979489060

Vini re: Për të rezervuar tavolinë nuk është e nevojshme të mbyllni tavolinë, por dhe vetëm me hyrjen.Ju sugjerojmë të bëni rezervime

 

VINI RE MESHKUJT DUHET TË JENË TË SHOQΕRUAR


 

Jeni të mirërpitur

 

{youtube}9y7RG-M9k_E{/youtube}

{youtube}DpXMnwjlLuE{/youtube}

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top