Shqip

Kampionët Godelli e Begaj ngrenë flamurin në Vlorë me rastin e 102 vjetorit të pavarësisë

Pas 102 vitesh Pavarësi, flamuri i Shqipërisë është ngritur në të njëjtin shesh në Vlorë nga kampionët e peshëngritjes Daniel Godelli dhe Romela Bega

1513831_10152561065256523_7779960000634026109_n

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top