Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ju falënderojmë për pjesëmarrjen tuaj dhe për atmosferën qe krijuat ne mbrëmjen e djeshme

  Albanians.gr do te falënderojë te gjithë ata persona qe morën pjesë ne mbrëmjen e organizuar dje ne Athine me rastin e krishtlindjeve ( Albanian Christmas Party).

Rinia e ardhur dje krijoi një atmosfere mjaft te bukur,  Olsi DeeJays dha ritmin e duhur tek mbrëmja duke i ven flake pistës. Kameramani jone Martin Grabocka ishte atje për te filmuar gëzimin dhe vallet e rinise.
Me shume se 200 veta ne nderuan me pjesëmarrjen e tyre.
Ju faleminderit.
Ju urojme gëzuar festat e fundvitit, shëndet dhe sukses ne jetën tuaj.

Me respekt stafi i Albanians.gr
www.albanians.gr Ketu mblidhet komuniteti shqiptar ne Greqi

 

{youtube}ONyXSnL2LtA{/youtube}

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top