ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 8 Janar 2014

Lexoni shenjën e Horoskopit tuaj për sot 8 Janar 2014

Dashi

Yjet do mundësojnë një ditë përgjithësisht të qetë dhe jo problematike për të dashuruarit. Nuk do i diskutoni sot çështjet që ju kanë shqetësuar dhe situata do jetë e qëndrueshme.

Demi

Marrëdhënia në çift jo vetëm do jetë e mirë sot, por bashkëpunimi do fillojë të shtohet më tepër. Do i qëndroni besnik partnerit edhe pse shumë persona do mundohet t’iu tundojnë.

Binjakët

Çiftet që kanë shumë kohë bashkë jo vetëm që do mendojnë të zyrtarizojnë gjithçka, por do bëjnë plane edhe për një bashkëjetesë të mundshme. Në mbrëmje do ketë një darkë romantike.

Gaforrja

Edhe pse do mundoheni shumë sot, nuk do arrini dot ta stabilizoni jetën në çift. Debatet do jenë ende të forta dhe asnjëri prej jush nuk do hapë rrugë. Beqarët nuk duhet të abuzojnë me aftësitë e tyre.

Luani

Klima në çift do jetë e ngrohtë sot, megjithatë sërish në disa momente do debatoni me partnerin. Në fakt këto janë gjëra normale të cilat nuk mund dhe nuk duhen shmangur.

Virgjëresha

Edhe sot jeta juaj sentimentale do ketë disa probleme. Mundohuni t’i merrni gjërat me qetësi dhe të mos nxitoheni për asgjë. Beqarët do ndihen mirë edhe ashtu si janë.

Peshorja

Për çiftet do jetë një ditë e veçantë kjo e sotmja. Do kujtoni kohët e shkuara dhe do qëndroni akoma më pranë njëri-tjetrit. Disa do kremtojnë një ditë të shënuar.

Akrepi

Nëse doni që lidhja juaj të shkojë më tej nuk duhet t’i mbani të fshehta partnerit dhe nga ana tjetër duhet të tregoheni më të kuptueshëm me të. Mungesa e tolerancës mund të jetë shkatërruese.

Shigjetari

Ditë shumë pozitive kjo e sotmja për të rregulluar të gjitha mosmarrëveshjet dhe problemet me partnerin tuaj. Secili prej jush do i pranojë gabimet që ka bërë në të shkuarën.

Bricjapi

Të shumtë do jenë planetët që do ndikojnë tek jeta juaj në çift dhe do ua bëjnë ditën më të bukur. Momentet e lumtura do jenë të shumta. Për beqaret priten ndryshime rrënjësore.

Ujori

Të dashuruarit do kenë një ditë të zakonshme dhe të qetë. Fatmirësisht as problemet nuk do jenë pjesë e jetës së tyre. Takimet, flirtet dhe mundësitë për aventura kalimtare do jenë të shumta sot për beqarët.

Peshqit

Kjo ditë do jetë e mbushur me emocione të forta. Do ketë debate të zjarrta, por pas tyre pasioni do jetë edhe më i furishëm. Herë pas herë do ju duket vetja sikur jeni në një ëndërr.

 

Burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top