Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 6 Mars 2014

DASHI 21/3 – 20/4

Sot do të keni ide të qarta për atë që doni dhe do ta propozoni me shumë qëndrueshmëri. Në familje aftësitë tuaja do të vlerësohen.

DEMI 21/4 – 21/5

Keni nevojë të ndiheni të rrethuar me dashuri dhe gjërat po shkojnë në krahun e duhur. Në punë do të vlerësoheni për largpamësinë tuaj.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Një mesazh provokues do të vijë nga një person që nuk e prisni, po me aftësinë tuaj do të arrini ta lini me gojë hapur.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Sot do të keni prirje artistike dhe do të jepni gjithçka nga vetja juaj. Në fushën e ndjenjave një kujtim do t’ju bëjë apatik kundrejt të tjerëve.

LUANI 23/7 – 21/8

Do të shfrytëzoni një mundësi që do t’ju vijë në dorë. Në aspektin e ndjenjave do të kërkoni më shumë nga lidhja juaj për një të ardhme së bashku.

VIRGJERESHA 22/8 – 23/9

Përpiquni ta çlironi mendjen nga mendimet e këqija. Në aspektin e ndjenjave do të kaloni momente të këndshme me partnerit.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Të jeni të përmbajtur, ndonjëherë mund t’ju prishi punë. Në aspektin e ndjenjave përpiquni të jeni më bashkëpunues me partnerin.

AKREPI 24/10 – 22/11

Duhet të jeni më pak kritik dhe më shumë bashkëpunues në ambientin e punës. Nëse doni të njihni njerëz të rinj, frekuentoni vende të reja.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Duhet të jeni diplomatik dhe bindës për të pasur një arritje profesionale. Në aspektin e ndjenjave mos e lodhni partnerin me sjelljen tuaj.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Do të rinovoni të gjitha takimet tuaja, ndaj do të bëni një zgjedhje të miqve që do të takoni. Në dashuri matuni mirë para se të flisni me partnerin.

UJORI 21/1 – 19/2

Do të provoni emocione kur të takoni një person që përfaqëson të kaluarën tuaj. Yjet ju këshillojnë të jeni të vëmendshëm në mundësitë e reja.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do të jeni shumë aktivë në punë, por bëni kujdes me ata që ju rrethojnë sepse dikush do të mund të përfitojë nga mungesa e vëmendjes tuaj.

burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top