ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 5 Maj 2014

Horoskopi sot 5 Maj 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Sot yjet ju këshillojnë që të kërkoni ndihmën e miqve të ngushtë ose familjarëve. Në punë do të keni rritje ekonomike

Demi 21/4 – 21/5

Nuk duhet të fitojë mosbesimi tek ju sepse duhet të tregoheni të fortë. Në lidhje duhet të keni maksimumin e mirëkuptimit midis jush.

Binjaket 22/5 – 21/6

Hapi që do të hidhni rezulton fitimprurës për ju në të gjitha drejtimet. Në punë do të kapërceni shumë mungesa.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Shumë ngjarje pozitive do të bëjnë të lumtur këtë fazë për ju. Në fushën e ndjenjave ju do të keni kuriozitete për personin e zemrës.

LUANI 23/7 – 21/8

Sot duhet të mbështeti në fjalët e një eksperti për një çështje që ju ngjallë dyshime në punë. Në dashuri do të mësoni nga një gabim.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Do të zbuloni një interes të ri në ambientin e punës. Një mbrëmje do të gjendeni mes njerëzve të dashur në një darkë familjare.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Duhet të pranoni kushtet e punës pa gjetur shumë mundësi për variante të tjera. Në dashuri do të ndiheni të revoltuar për një sjellje të partnerit.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do të keni mundësi të vendosni rregull në gjithçka që ju rrethon. Në punë do të jeni më të bezdisur nga ngjarjet e kohëve të fundit.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Duhet të bëni kujdes propozimeve që do t’ju bëhen sepse pas tyre mund të fshihen gracka. Në punë ndjeshmëria juaj do të fali gabimet e të tjerëve.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Sot nuk do të përmbaheni dhe do të thoni më zë të lartë atë që mendoni. Në punë do të keni shumë takt për gjërat që do të thoni.

UJORI 21/1 – 19/2

Duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të mos thoni gjëra që nuk i mendoni. Në punë dikush do të protestoj kundrejt jush.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Në punë do të përmisoni situatën tuaj ekonomike. Në dashuri dini ekzaktësisht atë që dëshironi. Sot do të shuani një dyshim.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top