ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 4 Shkurt 2014

Dashi

Shumë mundësi të reja do të shfaqen për të gjithë ata që aq shumë kanë dëshiruar të kenë partner të mirë në biznes. Dëgjoni më shumë sot.

Demi

Projektet për të cilat keni punuar këtë muaj do t’ju sjellin sot përfitime të mëdha. Më në fund, nuk do të jeni të mbyllur në vetvete sot, por do ta hapni zemrën.

Binjakët

Në planin financiar do t’ju jepen mundësi të shkëlqyera sot. Mund të kryeni edhe disa transaksione të rëndësishme. Sigurisht, që përfitimet duhet t’i prisni.

Gaforrja

Sot është një ditë e mjaft e favorshme që ju të shprehni idetë dhe mendimet tuaja lidhur me projektet ku po punoni. Kështu do të mësoni shumë edhe për veten tuaj.

Luani

Sot mundësitë për të realizuar projektet që kishit në mendje do të jenë të mira. Në planin financiar do të merrni vendime të rëndësishme.

Virgjëresha

Nëse keni qëndruar me sy të hapur gjatë nënshkrimit të kontratave muajin që kaloi, sot do të korrni fitoret e para të këtyre marrëveshjeve apo kontratave.

Peshorja

Partneri do t’ju ndihmojë t’i zgjidhni me qetësi dhe maturi të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur. Sot do ta shihni me pozitivitet të ardhmen së bashku.

Akrepi

Në punë do të keni konkurrencë të fortë, por do t’ia dilni mbanë me sukses. Do t’ju vlerësojnë mjaft për këtë. Familja nuk do t’ju krijojë probleme.

Shigjetari

Klima për jetën tuaj në çift do të jetë mjaft e ngrohtë sot. Nuk do të mbani inate me njëri-tjetrin dhe kjo do t’ju bëjë të jetoni qetësisht çdo moment së bashku.

Bricjapi

Bricjapët do t’ia lënë çdo gjë kohës dhe nuk do të kërkojnë me ngulm të krijojnë një marrëveshje. Financat do të kenë përmirësime.

Ujori

Gjithçka do të ndodhë shpejt, sot. Të gjitha situatat do të përmirësojnë ndjeshëm financat tuaja. Por kjo nuk do të thotë që ju të shpenzoni pa kriter.

Peshqit

Ditë e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Debatet me partnerin do të  jenë të shumta dhe asgjë nuk do të shkojë ashtu si e kishit menduar.

Horoskopi 4 shkurt

Dashi

Shumë mundësi të reja do të shfaqen për të gjithë ata që aq shumë kanë dëshiruar të kenë partner të mirë në biznes. Dëgjoni më shumë sot.

Demi

Projektet për të cilat keni punuar këtë muaj do t’ju sjellin sot përfitime të mëdha. Më në fund, nuk do të jeni të mbyllur në vetvete sot, por do ta hapni zemrën.

Binjakët

Në planin financiar do t’ju jepen mundësi të shkëlqyera sot. Mund të kryeni edhe disa transaksione të rëndësishme. Sigurisht, që përfitimet duhet t’i prisni.

Gaforrja

Sot është një ditë e mjaft e favorshme që ju të shprehni idetë dhe mendimet tuaja lidhur me projektet ku po punoni. Kështu do të mësoni shumë edhe për veten tuaj.

Luani

Sot mundësitë për të realizuar projektet që kishit në mendje do të jenë të mira. Në planin financiar do të merrni vendime të rëndësishme.

Virgjëresha

Nëse keni qëndruar me sy të hapur gjatë nënshkrimit të kontratave muajin që kaloi, sot do të korrni fitoret e para të këtyre marrëveshjeve apo kontratave.

Peshorja

Partneri do t’ju ndihmojë t’i zgjidhni me qetësi dhe maturi të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur. Sot do ta shihni me pozitivitet të ardhmen së bashku.

Akrepi

Në punë do të keni konkurrencë të fortë, por do t’ia dilni mbanë me sukses. Do t’ju vlerësojnë mjaft për këtë. Familja nuk do t’ju krijojë probleme.

Shigjetari

Klima për jetën tuaj në çift do të jetë mjaft e ngrohtë sot. Nuk do të mbani inate me njëri-tjetrin dhe kjo do t’ju bëjë të jetoni qetësisht çdo moment së bashku.

Bricjapi

Bricjapët do t’ia lënë çdo gjë kohës dhe nuk do të kërkojnë me ngulm të krijojnë një marrëveshje. Financat do të kenë përmirësime.

Ujori

Gjithçka do të ndodhë shpejt, sot. Të gjitha situatat do të përmirësojnë ndjeshëm financat tuaja. Por kjo nuk do të thotë që ju të shpenzoni pa kriter.

Peshqit

Ditë e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Debatet me partnerin do të  jenë të shumta dhe asgjë nuk do të shkojë ashtu si e kishit menduar.

Burimi www.shekulii.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top