ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 31 Janar 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Pjesa më e madhe e të dashuruarve do të kalojnë një ditë të qetë dhe pa probleme. Beqarët do të bëjnë për vete shumë persona dhe më pas do të jenë ata që do të vendosin kë do mbajnë pranë.

Demi 21/4 – 21/5

Çështjet e zemrës do të marrin udhën e duhur sot. Do të mendoni vetëm si ta bëni atmosferën sa më elektrizuese. Beqarët do të jenë romantikë dhe do të presin një princ të kaltër dhe pa defekte.

Binjaket 22/5 – 21/6

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët ka shumë gjasa të bien menjëherë në dashuri me dike që do të takojnë.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Jo për të gjithë çiftet kjo ditë do të jetë e njëjtë. Disa do të kenë debate dhe mosmarrëveshje të forta, ndërsa disa të tjerë do dashurohen plot pasion.

LUANI 23/7 – 21/8

Nuk do të keni më besim si më parë tek partneri juaj, pasi atmosfera në çift do të jetë e turbullt. Beqarët mund të fillojnë aventura, të cilat do iu sjellin emocione, por më pas do t’i lëndojnë.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Ndikimi i madh i yjeve do të sjellë përmirësime të mëdha sot në jetën tuaj në çift. Beqarët, të paktën për një herë të vetme, duhet të bëjnë atë që iu thotë zemra.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Jeta juaj në çift do të jetë e mbushur me surpriza sot. Do të kaloni momente të paharruara pranë partnerit. Beqarët duhet të reflektojnë mirë para se të marrin vendime.

AKREPI 24/10 – 22/11

Ditë emocionuese dhe e mrekullueshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Nëse ende jeni beqarë do të keni dëshira të çmendura dhe do të silleni në një mënyrë aspak korrekte.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Ndikimi i madh i Venusit në jetën tuaj në çift do të sjellë begati, harmoni dhe qëndrueshmëri për ju. Beqarët duhet të jenë të sigurt se personat që do të takojnë t’iu përshtaten para se te hedhin çdo hap me pas.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të gjithë të dashuruarit. Beqarët jo vetëm që do të gjejnë personin ideal, por shumë shpejt do të hedhin edhe hapa më të mëdhenj më të.

UJORI 21/1 – 19/2

Jo çdo gjë do shkojë sipas parashikimeve sot në jetën tuaj në çift. Beqarëve do t’iu jepen shumë mundësi për takime dhe do të jenë ata që do të zgjedhin.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Të gjithë çiftet që sapo kanë kaluar një periudhë të vështirë do të ndihen më mire sot. Beqarët do të kalojnë një ditë të këndshme, por nuk do të gjejnë princin.

 

Burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top