ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 28 Shkurt 2014

Dashi

Në punë do të fitoni simpatinë e kolegëve të rinj. Në fushën e ndjenjave do të gjeni mënyrën e duhur për të futur në zemrën e dikujt.

Demi

Duhet të shmangni çdo ekzagjerim dhe të bashkëpunoni për të arritur atje ku doni. Në jetën private do të keni mundësi të sqaroni një keqkuptim.

Binjakët

Sot do të përfshini gjithçka dhe do të pretendoni shumë nga vetvetja. Në fushën e ndjenjave kjo fazë rezulton e qetë për ju.

Gaforrja

Sot do të vlerësoheni shumë nga të tjerët për fantazinë që keni. Në fushën e ndjenjave do të keni mundësi për njihje të reja.

Luani

Një lajmë i papritur do të ndryshojë diçka në fushën tuaj private. Në fushën e ndjenjave do të merrni përkëdhelje nga një familjari juaj.

Virgjëresha

Në këtë fazë do të jeni shumë kreativë dhe do të zini miq të rinj. Në mbrëmje do të jeni midis miqve të dashur.

Peshorja

Në këtë fazë çdo gjë shkon mirë për ju. Në punë çdo gjë shkon ngadalë.  Në dashuri do të merrni një moment pushimi me personin e zemrës.

Akrepi

Nuk duhet të jeni agresivë, mund t’i shprehni këndvështrimet tuaja me tone më të qeta. Në punë do të dini të organizoni gjithçka.

Shigjetari

Do ta nisni këtë ditë plotë me energji. Në punë mund të keni një diskutim për një vërejtje që është bërë kundrejt jush.

Bricjapi

Do të keni intuitë dhe imagjinatë për gjërat që do të bëni. Në punë do të veproni pa marrë këshilla nga askush.

Ujori

Duhet të bëni kujdes me shpenzimet ekstra. Në punë thashethemet do t’ju bezdisin. Në fushën e ndjenjave do të keni një përballje.

Peshqit

Jo të gjitha gjërat do të shkojnë siç doni ju, por energjia që keni do t’ju bëjë që t’i çoni gjërat përpara. Në dashuri mos thoni jo.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top