Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 28 Janar 2014

Lexoni shenjën e Horoskopit tuaj për sot 28 Janar 2014

Dashi

Ditë mjaft pozitive dhe e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të ndani çdo mendim dhe emocion me atë që keni në krah. Në planin financiar do të keni fat me shumicë.

Demi

Edhe pse kohët e fundit nuk jeni sjellë mirë me atë që keni në krah, sot marrëdhënia me partnerin do të fillojë ë ngrohet. Perspektivat në financa janë te mira. Përfitoni për të shlyer borxhet.

Binjakët

Klima në çift do të ketë përmirësime të ndjeshme gjatë kësaj dite. Nuk do të kërkoni të dalë vetëm e juaja, por do të respektoni edhe mendimin e tjetrit. Beqarët nuk duhet të mbyllen në vetvete.

Gaforrja

Jeta juaj në çift do të ketë disa trazira gjatë kësaj dite. Mos kërkoni gjëra të pamundura nga personi që keni në krah sepse do të debatoni ashpër me të më vonë. Ose më mirë qëndroni edhe sot vetëm.

Luani

Nëse i kërkoni partnerit tuaj gjëra të pamundura, ka rrezik të përballeni me zhgënjime të mëdha sot. Mundohuni të tregoheni sa më realistë që të mundeni. Financat nuk do të jenë në gjendje të mirë.

Virgjëresha

Sot në jetën tuaj sentimentale do të forconi bashkëpunimin dhe komunikimi me partnerin. Beqarët duhet t’i shprehin pëlqimet sepse vetëm ne këtë mënyrë do të mund të hedhin hapat drejt një lidhjeje.

Peshorja

Periudha e vështirë do të mbarojë sot për jetën tuaj ne çift. Do t’i shihni gjërat me sy tjetër. Për shkak të disa shpenzimeve të domosdoshme që do të bëni, financat tuaja do të dobësohen.

Akrepi

Më në fund do të gjeni qetësinë e munguar në jetën tuaj në çift. Mërkuri do t’ju nxisë të gjeni një mënyrë të veçantë për t’i shprehur ndjenjat. Financat do të jenë të qëndrueshme.

Shigjetari

Jeta në çift do të jetë shumë e mërzitshme sot. Nuk do të kuptoheni aspak mirë me atë që keni në krah. Në planin financiar mos kryeni shumë shpenzime edhe nëse situata është e qëndrueshme.

Bricjapi

Do t’ju duhet të bëni disa zgjedhje të vështira sot në jetën tuaj në çift. Ka ardhur momenti t’i mendoni gjërat me kujdes dhe të planifikoni të ardhmen. Kujdes me financat.

Ujori

Në jetën tuaj në çift do të merrni vendime shumë të rëndësishme. Do t’i shihni gjërat me një sy tjetër. Edhe për ata që kanë pasur një periudhe të veshure priten përmirësime.

Peshqit

Gjithë përkujdesja dhe vëmendja që keni treguar këto ditë ndaj partnerit do t’ju shpërblehen sot. Surprizat do të jenë të njëpasnjëshme. Kujdes me financat.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top