ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 24 Maj 2014

Horoskopi sot 24 Maj 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Dyshimi do të jetë kryefjala e ditës. Është e drejta juaj të dyshoni dhe të hetoni. Do të jeni skeptikë për çdo informacion që do t’ju vijë.

Demi 21/4 – 21/5

Do të jeni qendra e vëmendjes në ambientin e punës. Fjalët tuaja do të jenë mjaft të rëndësishme për ata që ju qëndrojnë pranë.

Binjaket 22/5 – 21/6

Kjo nuk është dita e përshtatshme që të prisni. Mos lejoni askënd t’ju ndalojë të flisni dhe mos prisni që t’ju japin leje të shfaqni idetë tuaja.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Sot do të merreni me projekte të vogla. Nga realizimi i tyre vijnë përfitime të cilat do të nxisin ato të mëdhatë. Jepini rëndësi detajeve.

LUANI 23/7 – 21/8

Sot mos u kapni pas fjalëve të të tjerëve. Nuk ia vlen që të shqetësoheni dhe të prishni qetësinë tuaj. Këshilla më e mirë është të mos reagoni.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Bëjini realitet të gjitha idetë pozitive që ju vijnë në mendje. Nëse nuk provoni nuk do ta dini nëse ato ide janë të suksesshme ose jo.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Sot është dita që idetë tuaja të shkëlqyera të mos qëndrojnë vetëm në stadin e ideve. Filloni t’i projektoni ato dhe të realizoni me sukses gjithçka.

AKREPI 24/10 – 22/11

Sot do të keni surpriza që do t’ju vijnë si imazhe të kohëve të shkuara. Një mik i vjetër i juaji që nuk e prisni mund t’ju vizitojë.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Shfrytëzoni të gjitha energjitë për të vënë në jetë projektet tuaja. Nëse angazhoheni siç duhet do të arrini atë që doni.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Sot do të jetë një ditë me angazhime të reja në punë. Mbrëmja rezervon një takim me miqtë më të afërt në një ambient të ngrohtë.

UJORI 21/1 – 19/2

Do të ndiheni të përfshirë nga ndjenjat. Për disa kjo situatë është e papërballueshme, por për ju është një ditë intensive që duhet shijuar.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Është momenti që të kaloni në një stad tjetër. Dita e sotme ofron mundësi shumë të mira. Shfrytëzojeni çdo gjë që ju vjen në dorë.

 

BURIMI www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top