Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 23 Prill 2014

Horoskopi sot 23 Prill 2014

Dashi

Do të jeni pak konfuzë dhe nuk do të dini të reagoni ndaj një të papriture. Në fushën e ndjenjave nëse jeni vetëm duhet të bëni një zgjedhje.

Demi

Padurimi juaj do t’ju shtyjë të bëni hapa të pakontrolluara. Në punë do të jeni të hapur ndaj çdo problemi që do t’ju dali.

Binjakët

Duhet t’i kushtoni me shumë vëmendje të dashurve tuaj dhe familjes. Në punë do të gjeni mundësi të reja për tu ndierë më të kënaqur.

Gaforrja

Në këtë fazë do të përfshiheni nga emocione të forta. Në punë do të jeni të përpiktë dhe do të vini gjithçka në vendin e vetë.

Luani

Një ftesë do t’ju bëjë pak nervozë, por duhet të pranoni sepse gjithçka ka të bëjë me punën. Në dashuri nuk duhet të jeni impulsiv.

Virgjëresha

Do të jeni të shqetësuar për një lajmë nga aspekti profesionalë që vonon të vijë. Në fushën e ndjenjave do të përmirësoni situatën.

Peshorja

Do të keni fazë impenjative në aspektin profesional. Në fushën e ndjenjave do të kaloni momente të këndshme mes miqsh.

Akrepi

Yjet ju këshillojnë të mos impononi vullnetin tuaj në aspektin profesionalë, nëse do të tregoheni të duruar gjithçka do të shkojë mirë.

Shigjetari

Sot  kushdo që do t’ju rrethojë nuk do të kuptojë gjendjen tuaj shpirtërore. Në punë nuk duhet të sforcoheni për të marrë iniciativa.

Bricjapi

Sot yjet ju këshillojnë të qetësoheni dhe të mos merrni vendime të rëndësishme. Në jetën private nuk do të merrni mendimin e askujt.

Ujori

Partneri do të vëri në provë të gjitha gjërat që do të thoni. Në kohen e lirë do t’i dedikoheni një projekti të rëndësishëm.

Peshqit

Këtë periudhë do të ndiheni të lodhur dhe të motivuar në ambientin e punës, por duhet t’i jepni vetes forcë për t’ia dalë.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top