ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 22 Maj 2014

Horoskopi sot 22 Maj 2014

DASHI 21/3 – 20/4

Në punë do të dini të përballoni një pengesë dhe do të admiroheni për këtë. Në dashuri nuk do të doni të jepni shpjegime për dalje jashtë programit.

DEMI 21/4 – 21/5

Do të ndiheni shumë mirë sot në të gjitha aspektet. Në dashuri do të ndiheni të vëzhguar nga të tjerët që ju rrethojnë.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Në punë do të merrni frytet e punës që keni bërë. Ata që ju kanë kritikuar do të vijnë t’iu kërkojnë ndihmë.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Do të keni mundësi të merrni një moment pushim nga puna e përditshme. Në aspektin e ndjenjave nuk do të jeni të kthjellët.

LUANI 23/7 – 21/8

Do të keni shumë humor sot dhe do të dini të bëni për vete të gjithë ata që ju rrethojnë. Mos neglizhoni në fushën e ndjenjave.

VIRGJERESHA 22/8 – 23/9

Yjet ju këshillojnë të bëni një jetë me aktivitet fizik për të shkarkuar stresin. Në punë do të vilni frutat e asaj që keni bërë.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Nuk mund ta fshihni qëllimin tuaj të vërtet në punë. Në dashuri do të kërkoni falje nga partneri. Një këshillë: mos u ngutni.

AKREPI 24/10 – 22/11

Duhet të jeni të qetë sepse personat që ju rrethojnë nuk janë të gjithë në kushtet që mund t’ju kuptojnë. Në punë do të shkëlqeni.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Një pengesë do të hasni në lidhjen tuaj, përgatituni të kapërceni me diplomaci. Në punë duhet të jeni të sigurt në vetvete.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Në punë do të kërkoni mënyra të reja për t’u stimuluar. Në dashuri analizoni mirë gjërat para se të përballeni me partnerin.

UJORI 21/1 – 19/2

Do të ndiheni të hutuar përballë një provokimi të një familjari tuaj. Në fushën e ndjenjave do të kaloni më shumë kohë me partnerin.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do të përballoni çdo gjë me shumë vendosmëri. Në punë do të admiroheni për sinqeritetin tuaj dhe bashkëpunimin me kolegët.

 

burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top