ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 19 Prill 2014

Horoskopi sot 19 Prill 2014

DASHI 21/3 – 20/4

Do kujdeseni mjaft sot për jetën tuaj në çift dhe nuk do lini askënd t’ua prishë planet që keni bërë. Mbrëmja do jetë mjaft emocionuese.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Jeta juaj në çift do ecë më së miri sot dhe do iu sjellë emocione të papërshkrueshme. Pasioni gjithashtu do ndizet herë pas here. Beqarët do marrin deklarata të forta dashurie.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Kjo e sotmja do jetë një nga ditët me premtuese për ata që janë në një lidhje. Do dashuroheni ashtu siç do ta ndieni dhe emocionet do jenë të njëpasnjëshme.

LUANI 23/7 – 21/8

Ditë pozitive kjo e sotmja për të dashuruarit. Si juve ashtu edhe partnerit do iu buzëqeshin sytë gjatë gjithë kohës dhe do dashuroheni në mënyrë pasionante.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9 Do e përkëdhelni tej mase partnerin tuaj sot dhe do e mbani atë gjatë gjithë kohës pranë. Marrëdhënia në çift do jetë e mrekullueshme.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Do ja shpërbleni partnerit tuaj sot gjithçka që ai ka bërë për ju dhe do ia shprehni më tepër ndjenjat. Në fakt e vërteta është që në këtë jetë nuk keni për të gjetur dikë tjetër që t’iu dashurojë si ai.

AKREPI 24/10 – 22/11 Do merreni vesh mirë me partnerin tuaj sot dhe nuk do krijoni aspak debate me të. Edhe yjet do iu mbështesin dhe do iu përkrahin.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Edhe pse dashuroni tej mase partnerin dhe keni shumë kohë me të, nuk do mund t’i rezistoni dot joshjes së dikujt. Ai vërtet do duket sikur do iu verbojë.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Do jeni shumë të arsyeshëm gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe nuk do nxitoheni për asgjë. Pritet që atmosfera të jetë goxha e ngrohtë dhe harmonike.

UJORI 21/1 – 19/2

Jeta në çift nuk do jetë aq e bukur sa ju e kishit menduar sot. Nuk do mungojnë debatet dhe hatërmbetjet. Po nuk u treguat më të kuptueshëm nuk keni për të pasur një jetë të qetë.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do i hidhni poshtë të gjithë tabutë që kishit pasur në jetën tuaj në çift sot dhe do mendoni vetëm të ndiheni mirë pranë partnerit. Do e kuptoni më në fund se jeta është e shkurtër.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top