ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 18 Mars 2014

Horoskopi sot 18 Mars 2014

Dashi

Nëse doni që marrëdhënia me partnerin të ecë edhe më mirë sot, duhet të tregoheni më të përkujdesur për të dhe t’i kushtoni kohën e duhur. Beqarët do realizojnë një takim mbresëlënës.

Demi

Do ngrini shumë pikëpyetje sot mbi lidhjen që keni krijuar dhe nuk do ndiheni aspak të qetë derisa të flisni hapur me partnerin dhe të sqaroheni. Beqarët nuk duhet të nxitohen, por t’i marrin gjërat shtruar.

Binjakët

Do i besoni verbërisht partnerit tuaj gjatë kësaj dite dhe do merrni vendime shumë të rëndësishme mbi të ardhmen. Beqarët nuk do jenë në humor aspak të mirë dhe nuk do bëjnë asnjë hap për të krijuar ndonjë lidhje.

Gaforrja

Mos u tregoni ironikë me partnerin tuaj sot sepse në një moment ai mund të mërzitet dhe të mbyllet në vetvete. Beqaret nuk duhet ta humbin për asnjë çast besimin dhe shpresën se do e gjejnë princin e kaltër.

Luani

Partneri do mundohet t’ua plotësoje të gjitha dëshirat gjatë kësaj dite vetëm e vetëm që ju të ndiheni për mrekulli. Ai ju do më shumë se veten e tij. Beqarët do kenë një takim interesant.

Virgjëresha

Ditë më e favorshme për beqarët kjo e sotmja. Do ketë takime të papritura me persona që do i mrekullojnë dhe do i bëjnë menjëherë për vete. Të dashuruarit do kenë një ditë të zakonshme.

Peshorja

Nëse doni që marrëdhënia në çift të shkoje mirë ndërmjet jush dhe atij që keni në krah, duhet të bëni disa lëshime dhe të mos e kundërshtoni gjithë kohës partnerin.

Akrepi

Mos tentoni aspak të joshni persona të tjerë sot sepse do keni probleme shumë të mëdha me partnerin tuaj. Nëse nga ana tjetër nuk ndjeni më aq shumë sa më parë për atë mos ja fshihni.

Shigjetari

Nuk do ketë pasion të zjarrtë sot në jetën tuaj në çift, megjithatë as probleme serioze nuk priten. Mundohuni ta merrni çdo gjë me qetësi dhe të mos alarmoheni.

Bricjapi

Ka rrezik që dita e sotme të jetë e mbushur me tension dhe mosmarrëveshje të shumta për çiftet. Mundohuni të tregoheni paksa më të arsyeshëm dhe të mateni mirë me fjalët.

Ujori

Do afroheni më shumë me partnerin tuaj gjatë kësaj jave dhe do sqaroni çdo keqkuptim që keni pasur para disa kohesh. Do qetësoheni mjaft për këtë fakt.

Peshqit

Mos e fajësoni veten tuaj për asgjë sot sepse nuk keni për të përfituar aspak nga kjo. Partneri do kërkojë të bashkëpunojë për gjithçka në mënyrë që situata të stabilizohet.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

To Top