ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 18 Janar 2014

Horoskopi sot 18 Janar 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Marrëdhënia juaj në çift do  evoluojë si duhet gjatë kësaj dite.  Venusi do jetë planeti që do ju  mbështesë gjithë kohës dhe do  iu bëjë të ecni në rrugën e drejtë.

Demi 21/4 – 21/5

Do jeni shumë provokues sot me  partnerin dhe kjo mund të sjellë  debate në ndonjë moment. Kujdes  sepse jo gjithmonë partneri  do jetë në humor për t’iu duruar.

Binjaket 22/5 – 21/6

Ata që janë tashmë në një lidhje  do bëjnë çmos sot ta përforcojnë  edhe me tepër atë dhe do fillojnë  ta mendojnë më seriozisht të ardhmen  së bashku. Beqarët duhet  të njohin persona të rinj.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Pritet një furtunë e madhe sot në  jetën tuaj në çift. Do keni debate  dhe mosmarrëveshje dhe nuk do  dini nga t’ia mbani. Më mirë largohuni  për pak kohë nga njëri-tjetri  sa të qetësohet situata.

LUANI 23/7 – 21/8

Kujdes me mënyrën si do silleni  sot me partnerin sepse situata  mund t’iu dalë jashtë kontrollit.  Tregohuni të arsyeshëm dhe  mos e fajësoni gjithmonë atë që  keni në krah.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Gjatë kësaj dite do e keni më të  lehtë t’i shprehni ndjenjat në çift  dhe atmosfera do bëhet më e  ngrohtë. Edhe ata që kanë pasur  mosmarrëveshje të shumta,  do jenë disi më të qetë.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Ka shume gjasa që sot të mendoni  për një ndarje, ju që jeni në çift.  Ka kohë që partneri po iu qëndron  larg dhe nuk po merrni ngrohtësinë  e kërkuar. Para se të vendosni  gjithçka flisni edhe njëherë me të.

AKREPI 24/10 – 22/11

Nuk do kuptoheni aspak mirë me  partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe  priten debate të forta me të. Mos  kërkoni as të dalë e juaja dhe as të  hidhni poshtë çdo mendim të tij, por  gjeni rrugën e mesme.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Do mbylleni në vetvete dhe nuk do  ia tregoni as partnerit brengat dhe  vuajtjet shpirtërore. Megjithatë ai  që keni në krah do bëjë çmos që  t’ua ndryshojë gjendjen.

BRICJAPI 23/12 – 20

Lidhja në çift do fillojë të forcohet  edhe me tepër gjatë kësaj dite.  Nuk do keni më konflikte të ashpra  dhe për çdo hatërmbetje do  flisni menjëherë. Beqarët mund të  nisin një histori dashurie.

UJORI 21/1 – 19/2

Rutina e jetës suaj në çift do ju  duket edhe më e rëndë gjatë  kësaj dite. Flisni hapur me partnerin  dhe mundohuni të gjeni  zgjidhjen më të mirë për të dy.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do e ngrini në piedestal partnerin  tuaj gjatë kësaj dite, pa e ditur se  ai në fakt ka kohë që ia ka hedhur  sytë dikujt tjetër. Tregohuni më  dinakë dhe gjeni mënyrën për ta  kontrolluar.

 

burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top