ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 17 Janar 2014

Lexoni shenjën e horoskopit tuaj sot 17 Janar 2014

Dashi
Marrëdhënia në çift do të jetë edhe me e bukur gjatë kësaj dite. Beqarët do të fillojnë të mendojnë më seriozisht për të ardhmen dhe nuk do të ecin kuturu.

Demi
Jeta sentimentale e çifteve do të jetë më e mirë se një ditë më parë, megjithatë ende do të ketë gjëra për t’u rregulluar. Beqarët do të kenë shumë pretendime dhe nuk do të arrijnë as sot të krijojnë një lidhje.

Binjakët
Ditë mjaft e animuar dhe e mbushur me emocione të forta kjo e sotmja, për të dashuruarit. Beqarët ka shumë mundësi të njohin dikë interesant gjatë një darke me miqtë apo gjatë një takimi pune.

Gaforrja
Edhe nëse një person mahnitës iu propozon sot, mos bini në tundim, nëse keni dike ne krah. Do të lëndonit atë, por edhe veten tuaj. Beqarët nga ana tjetër duhet të përfitojnë sa të mundnin nga çdo takim.

Luani
Nëse jeta në çift nuk iu kënaq aq sa duhet, bëjeni ju hapin e parë sot. Rihapni dialogun dhe shpjegojini partnerit gjithçka që iu shqetëson. Beqarët do të kenë dëshirë vetëm për aventura të shkurtra.

Virgjëresha
Fatmirësisht jeta në çift nuk do të ketë probleme dhe do të jetë një nga fushat që do iu shqetësojë më pak. Beqarët duhet të tregohen të sinqertë me personat që do të takojnë dhe jo të dalin jashtë vetes së tyre.

Peshorja
Për shkak të ndikimit të madh të Saturnit dhe Jupiterit, jeta juaj në çift do të ketë ndryshime rrënjësore sot. Beqarët do të kenë disa takime, por nuk do bien kollaj pre e joshjes së personave qe të do kenë pranë.

Akrepi
Ditë mjaft e lumtur kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të përkëdheleni nga partneri dhe do iu duket vetja si në ëndërr. Beqarët duhet të mendohen mirë para se të dalin me dike pasi gjërat nuk janë siç duken.

Shigjetari
Nëse keni kohë që jeni në një lidhje do të dini si t’i zgjidhni me qetësi mosmarrëveshjet me partnerin. Beqarët nuk dot  kenë fat në dashuri edhe pse do të bëjnë çmos që të realizojnë disa takime.

Bricjapi
Pozicionimi i mire i yjeve në planin sentimental do të bëjë që lidhja juaj të jetë e stabilizuar dhe e qetë. Beqarët do të fillojnë histori dashurie romantike me personat që kanë kohë që i njohin.

Ujori
Do të përjetoni kënaqësi të shumta gjatë kësaj dite, ju që jeni në një lidhje. Beqarët do të bien çmendurisht në dashuri me dikë që nuk e kanë simpatizuar kurrë.

Peshqit
Do të kryeni projekte afatgjata sot me partnerin tuaj, në mënyrë që e ardhmja të jetë më e sigurt dhe më e bukur. Beqarët do të jenë me fat në dashuri, por jo të gjithë do të përfitojnë.

 

Burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top