ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 15 Prill 2014

Horoskopi sot 15 Prill 2014

Dashi

Asgjë e veçantë për të dashuruarit gjatë kësaj dite. Rutina do e pushtojë lidhjen e tyre dhe nuk pritet asgjë e jashtëzakonshme.

Demi

Ditë e këndshme edhe pse jo e mbushur me surpriza të njëpasnjëshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni më realiste se kurrë më parë.

Binjakët

Asgjë katastrofike nuk do ndodhë sot në jetën tuaj në çift, megjithatë duhet thënë se debatet dhe mosmarrëveshjet do ekzistojnë. Të dy do jeni tolerantë.

Gaforrja

Të dashuruarit nuk duhet të nxitohen për asgjë, por duhet të bëjnë mirë t’i marrin gjërat sa më shtruar që të mundin. Në këtë mënyrë nuk do kenë as vështirësi.

Luani

Do i jepni më shumë rëndësi se kurrë sot jetës suaj në çift dhe do mundoheni ta mbani atë gjatë gjithë kohës të stabilizuar. Yjet do i keni në anën tuaj.

Virgjëresha

Tensioni në çift do fillojë të ulet gjatë kësaj dite. Do jeni më realistë dhe do dini të kërkoni falje për gabimet që keni bërë.

Peshorja

Do jeni shumë xheloze për partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe nuk do e lini atë të marrë frymë lirisht. Kujdes sepse kjo mund të jetë mbytëse.

Akrepi

Kjo ditë do jetë e vështirë për të dashuruarit. Nuk do merreni vesh aspak me personin që keni në krah dhe debatet do jenë të forta.

Shigjetari

Jeni në një lidhje? Sot nuk do e lini për asnjë çast vetëm partnerin tuaj dhe marrëdhënia në çift do jetë e mrekullueshme. Të dy do jepni shumë nga vetja.

Bricjapi

Jeta në çift do influencohet pozitivisht nga yjet. Do e dashuroni në mënyrë pasionante atë që keni në krah dhe mjedisi do bëhet më emocionues se kurrë.

Ujori

Do jeni shumë të qetë gjatë kësaj dite dhe do e dashuroni partnerin sipas mënyrës suaj. Ai do ndihet mirë dhe do ja kaloni për mrekulli.

Peshqit

Ditë mjaft premtuese dhe emocionuese kjo e sotmja për të dashuruarit. Do ndiheni mjaft mirë pranë partnerit tuaj dhe çdo gjë do ecë për mrekulli.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top