ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 14 Janar 2014

Lexoni shenjën e hooskopit tuaj për sot 14 Janar 2014

Dashi

Gjatë kësaj dite do të jeni të mbushur me shpresë, pasi të gjitha dëshirat që keni pasur në çift do t’iu realizohen. Duke filluar që nga mesdita gjithçka do të konkretizohet.

Demi

Ditën e sotme do të ketë disa mosmarrëveshje në jetën tuaj në çift, të shkaktuara këto nga disa persona të jashtëm. Beqarët më mirë të mos hedhin asnjë hap sot, pasi mund të zhgënjehen shumë.

Binjakët

Falë ndikimit pozitiv të Venusit, sot do të arrini t’i zgjidhni edhe vështirësitë më të vogla që iu kishin dalë në jetën tuaj në çift. Beqarët do të kenë takime të papritura.

Gaforrja

Qielli i dashurisë do të jetë i turbullt gjatë kësaj dite dhe kjo do të jetë e rrezikshme për jetën tuaj në çift. Beqarët do të fillojnë të kenë simpati për një person të cilin dikur e kanë tallur.

Luani

Më në fund do të rigjeni komunikimin në çift dhe do të flisni më hapur me partnerin. Beqarët duhet të jenë realistë dhe me këmbë në tokë, pasi nëse gabojnë sot do të vuajnë gjithë jetën.

Virgjëresha

Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do të kërkojnë gjatë të gjithë kohës personin e duhur, por as sot nuk do të mund të arrijnë qëllimin e tyre.

Peshorja

Me pak durim dhe mirëkuptim mund të arrini t’i zgjidhni mosmarrëveshjet në çift. Beqarët duhet të largojnë turpin, nëse duan të gjejnë shpirtin binjak.

Akrepi

Posesiviteti, padurimi dhe kritikat e tepruara mund ta prishin atmosferën e ngrohtë që ekziston në çift. Beqarëve do t’iu plotësohet një nga ëndrrat me të mëdha dhe do të gjejnë princin e tyre të kaltër.

Shigjetari

Si të dashuruarit ashtu edhe beqarët do të kalojnë një ditë të mrekullueshme sot. Ata që kanë dikë në krah do të përjetojnë ndjesi të veçanta pranë partnerit, ndërsa ata që janë vetëm më në fund do të ndihen të plotësuar.

Bricjapi

Dite shumë pasionante dhe e mbushur me emocione të forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Beqarët ka shumë mundësi të afrohen me një person të afërm të disa kushërinjve të tyre.

Ujori

Gjithçka do të shkoje ashtu siç e kishit ëndërruar sot, në jetën tuaj në çift. Beqarët nuk duhet t’iu besojnë shumë lajkave të disa personave që do të njohin rishtazi, sepse një pjese do të duan thjesht të tallen.

Peshqit

Të dashuruarit do të jenë kokëfortë dhe nuk do t’i pranojnë sugjerimet që do iu japin disa persona që kanë në krah. Beqarët nuk do të tërhiqen

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top