ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 12 Maj 2014

Horoskopi sot 12 Maj 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Sot yjet ju ftojnë në një refleksion me veten tuaj. Në fushën e ndjenjave duhet t’i lini hapësirë momenteve romantike për të përmirësuar raportin tuaj.

Demi 21/4 – 21/5

Energjia juaj fizike do të jetë në maksimum. Në punë do të keni do të keni disa probleme ekonomi, që do t’i gjeni zgjidhje shumë shpejt.

Binjaket 22/5 – 21/6

Në këtë fazë do të merrni oferta të rëndësishme në aspektin profesionalë. Në fushën e ndjenjave shmangni debatet dhe ruani qetësin.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Çdo gjë shkon shumë mirë për ju, por angazhimet e shumta ju marrin shumë energji. Në fushën e ndjenjave do të harmonizoni marrëdhënien

LUANI 23/7 – 21/8

Do të keni dëshirë të ndani momente me të tjerët. Në punë do të tregoheni të kujdesshëm me ata që ju rrethojnë. Në dashuri mos u nxitoni.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Sot do të qetësoheni në lidhje me një miqësi shumë të rëndësishme. Në fushën e ndjenjave duhet të bëni kujdes me lëvizjet tuaja.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Do të keni një ngritje profesionale. Në punë do të jeni bashkëpunues dhe do të fitoni simpatinë e miqve që rrethojnë.

AKREPI 24/10 – 22/11

Sot raportet e nisura prej pak kohësh do të konsolidohen fal ndikimit të yjeve. Do të jeni të favorizuar në aspektin profesionalë më vizione të reja.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Sot do të merrni situatën në dorë dhe do të bëni kompromis. Në fushën e ndjenjave do t’ia lini në dorë çdo gjë partnerit.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Do të ndihmoheni nga një dozë fati dhe vështirësitë do të kthehen më mundësi për tu shfrytëzuar. Në punë do të koordinoni gjithçka.

UJORI 21/1 – 19/2

Duhet të shmangni dikë, që me justifikimin e miqësisë kërkon të përfitojë. Në dashuri partneri do t’ju mbështes në gjithçka.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do të keni mundësi të përmirësoni zakonet tuaj dhe të jeni më bashkëpunues me njohjet e reja. Në punë nuk duhet të merrni vendime të rrezikshme.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top