ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 11 Maj 2014

DASHI 21/3 – 20/4

Sot, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe kjo do të rrisë besimin në vetvete. Në punë duhet të mësoheni të bashkëpunoni me kolegët tuaj.

DEMI 21/4 – 21/5

Vazhdon faza e favorshme për ju dhe një bonus ekonomik do t’ju gëzojë pa masë. Një dashuri ruani bilancet.

BINJAKET 22/5 – 21/6

Sot do të merrni informacione të vlefshme për biznesin tuaj. Në punë do të përballeni me një çështje të rëndësishme.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Shumë gjëra nuk ju falin kënaqësi dhe do të donit shumë më tepër. Në punë do të arrini një moment të rëndësishëm.

LUANI 23/7 – 21/8

Duhet të bashkëpunoni me të tjerët që ta mbushni jetën tuaj. Në punë, organizimi në grup do të sjellë rezultatet që dëshironi.

VIRGJERESH? 22/8 – 23/9

Nuk do të dini t’i justifikoheni një mikut tuaj për një sjellje të pakëndshme që keni pasur kundrejt tij. Në punë do të merreni me angazhime të ndryshme.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Duhet të hidhni ju hapin e parë për të fituar një miqësi të humbur. Në punë do të inkurajoheni nga një ngjarje pozitive.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do të kaloni një mbrëmje në shoqërinë e familjarëve tuaj. Në punë duhet të jeni në sulm. Në dashuri do të hidhni hapa të rëndësishëm.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Yjet ju këshillojnë të mos dëgjoni të gjitha sugjerimet që ju bëhen këtë periudhë sepse nuk janë të gjitha të rëndësishme.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Kjo fazë premton më shumë sukses për karrierën tuaj, por duhet të jeni të përqendruar. Në punë pranoni këshillat e të tjerëve dhe punoni në grup.

UJORI 21/1 – 19/2

Një njohje e re do t’ju bëjë të ëndërroni. Në aspektin profesional, nëse po kërkoni një punë të re do t’ju paraqitet një rast shumë i mirë.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Do të jeni shumë entuziastë për një sjellje shumë pozitive të shefit tuaj karshi jush. Në dashuri duhet të jeni shumë bujarë dhe altruistë.

burimi www.shekulli.com.al

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top