ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Horoskopi sot 11 Janar 2014

Horoskopi sot 11 Janar 2014

Dashi 21/3 – 20/4

Jo çdo gjë do shkojë mirë sot në jetën tuaj në çift. Do kaloni disa vështirësi dhe do merrni vendime me rëndësi për të ardhmen. Beqarëve do ju vijë keq ta sakrifikojnë lirinë për të nisur një lidhje.

Demi 21/4 – 21/5

Do filloni të bëni projekte në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe gjithçka do ecë në rrugën e duhur. Partneri do ju mbajë në pëllëmbë të dorës si kurrë më parë.

Binjaket 22/5 – 21/6

Që jeta juaj sentimentale të shkojë mirë duhet të bëni disa tolerime sot. Mos i kujtoni partnerit edhe gabimet që mund të ketë bërë në të shkuarën sepse do lëndonit atë dhe veten.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Ditë e dyzuar kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Gjithçka do varet nga situata ku ndodheni. Ata që kanë pasur debate të forta do i japin fund marrëdhënies.

LUANI 23/7 – 21/8

Gjithçka do ecë për mrekulli sot për çiftet. Gjërat do rrjedhin si duhet dhe shpe

sh do të përjetoni çaste të lumtura, shfrytëzojeni. Beqarët do kenë mundësi të njihen me persona seriozë.

VIRGJE RESH? 22/8 – 23/9

Jeta në çift do jetë si një ëndërr për ju. Do dashuroheni si kurrë me parë dhe përjetoni kënaqësi pa fund. Shfrytëzojeni deri në maksimum ditën. Për beqarët do jetë ditë e mbushur me takime.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Ditë pozitive kjo e sotmja për të dashuruarit. Do kaloni momente të ngrohta me partnerin tuaj dhe do flisni hapur për gjithçka me të. Beqarët do kenë disa takime impresionuese.

AKREPI 24/10 – 22/11

Do afroheni edhe më shumë me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe do keni mundësi të flisni për gjërat më sekrete me të. Të dy do e ndieni vetën më të sigurt kur jeni pranë njeri-tjetrit.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Duhet t’i shtoni dozat e komunikimit në çift gjatë kësaj dite dhe të dialogoni me partnerin. Me maturi dhe kujdes mund t’i zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Klima në jetën tuaj në çift nuk do jetë e mirë sot. Nuk do bini dakord për asgjë dhe debatet herë pas here do jenë të zjarrta. Beqarët nga ana tjetër do kenë mundësi të nisin histori dashurie.

UJORI 21/1 – 19/2

Edhe çiftet që kanë shumë kohë bashkë do e ruajnë si në fillim komunikimin. Gjithçka do shkojë mirë dhe nuk priten as debate. Beqarët nuk do mërziten edhe pse nuk do e gjejnë princin e tyre.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Dëgjojini këshillat e disa miqve sot dhe bëjeni partnerin të ndihet si në ëndërr. Duke ia plotësuar dëshirat atij do të ndiheni edhe vetë më mirë.

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top