ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Gruaja e keqtrajtuar tregon historinë e tmerrit “Unë i ushqeja, ata më vranë”

gruaja_21

Para tre ditësh u shënua akoma një rast i dhunës brënda familjes në Shqipëri. Një grua u keqtrajtua nga burri dhe nga i biri 17 vjeçar, vetëm pse u vonua për të ardhur në shtëpi. Lajmin e plotë mund ta lexoni këtu.

39 vjeçarja Vojsava Arapi , jo vetëm që u rrah barbarisht por ata në shenjë hakmarrjeje i prenë edhe flokët për ta turpëruar.

Tre ditë mbas kësaj ngjarjeje tragjike, 39 vjeçarja është rrëfyer për të përditëshmet shqiptare vuajtjet e saj.

Më poshtë do lexoni rrëfimi e viktimës, gjëndjen ekonomike si dhe frikën se do e vrasin kur dy të akuzuarit do dalin nga burgu.

Pages: 1 2

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top