ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Greqi:Përdhunohet 19 vjeçarja shqiptare nga një grek

Në një gjendje të keqe psikike është një vajzë 19 vjeçare nga Shqipëria,

Në një gjendje të keqe psikike është një vajzë 19 vjeçare nga Shqipëria, e cila u përdhunua në orët e hershme të ditës së sotme në Kavala.

 

Sipas raporteve, agresori është një shtetas grek, 22-vjeçar, i cili është akuzuar për përdorimin e dhunës fizike e seksuale.

 

Mësohet se djali e ka detyruar vajzën shqiptare të ketë marrëdhënie seksuale me të, në një vend parkimi publik.

 

Autori u arrestua në flagrancë, falë një telefonate që një kalimtar bëri në policinë e qytetit. Menjëherë pas telefonatës, policia shkoi në vendin e ngjarjes, ku identifikoi dhe arrestoi autorin e krimit.

 

22 vjeçari do të merret në pyetje në prokurorinë e qytetit dhe hetimi do të kryhet nga Departamenti i Sigurisë, Kavala.

burimi www.ballkanweb.com

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top