Albanians.gr – Η σελίδα της Αλβανικής Κοινότητας Στην Ελλάδα

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Greqi. Hetohet vdekja misterioze e shqiptares në Patra

Patra. Greqi. Policia e Patrës po heton një ngjarje misterioze.

Bëhte fjalë për vdekjen e një shqiptareje e cila u gjet para disa ditësh e mbytur në detin e Patrës.

 

Viktima është Antonia Zapa, 51 vjec nga Gjirokastra dhe që të mërkurën në mëngjes u largua nga shtëpia për të mos u kthyer më. Pas kësaj, policia e gjeti pa jetë në det dhe deklaroi se ka vdekur si pasojë e mbytjes.

Sipa autopsisë mjeko-ligjore vajza ka dëmtime të rënda në kokë. gjë që sipas expertëve nënkupton se ajo është rrahur përpara se të hidhet në det.

Policia greke ka filluar hetimet, dhe një nga pistat që po hetohet është vrasja me paramendim.

albanians.gr

Lexoni akoma

Llotaria Amerikane 2013

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top