Shqip

Gëzuar Vitin e Ri 2018

Albanians.gr ju uron të gjithëve Gëzuar Vitin e Ri 2018. Ju urojmë të keni një vit sa më të mbarë, për ju dhe familjet tuaja.

Shendet suksese dhe dashuri për të gjithë. Urojmë ktë vit të realizohen të gjitha ëndrrat tuaja.

Ju përshëndesim më këtë këngë

 

Gëzuar Vitin e RI 2018

GËZUAR VITIN E RI 2018. Urojmë të keni një vit sa më të mbarë, plot lumturi dhe gëzëme. :)Χρόνια πολλά. Ευτυχισμένο το 2018. Υγειά και ευτυχία σε όλους 🙂

Posted by Rinia Shqiptare Ne Greqi – Αλβανική Νεολαία Στην Ελλάδα on Sunday, December 31, 2017

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top