ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Fureira goditet me pandofla në skenë dhe shanë publikisht! VIDEO

Këngëtarja me origjinë nga Fieri i Meksikës, Eleni Fureira gjatë një koncerti në një bar të Kretës është goditur dy herë me pandofle nga një burrë që me sa duket nuk i pëlqenin dhe shumë këngët e saj.

Në fillim atë e godasin me një pandofël, por ajo në humor i kërkon dhe pantofën tjetër që di bëj çift…burri që e goditi nuk ja prish dhe i hedh dhe pantoflën tjetër.

Mbas kësaj ajo shan në publik burrin duke i thënë: Ti je ai që e bëri? Të lumtë një duartrokitje për trapin.. e thënë në greqisht bravo mal*aka

 

shikoni videon

{youtube}zL8HP3bSPl4#!{/youtube}

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top