Shqip

Foto dhe video nga aksidenti i autobuzit të linjës Athinë Tiranë

Foto dhe video nga aksidenti i autobuzit të linjës Athinë Tiranë

Një autobus me 41 pasagjerë i linjës Athinë- Tiranë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin Gjirokastër- Tepelenë te ‘Uji i Ftohtë’ në vendin e quajtur ‘Shkalla e Zezë’.

Pas aksidentit 31 persona janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa 10 nuk kanë pësuar lëndime.

Shikoni fotot

foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-autobuzit-te-linjes-athine-tirane-1 foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-autobuzit-te-linjes-athine-tirane-2 foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-autobuzit-te-linjes-athine-tirane-3 foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-autobuzit-te-linjes-athine-tirane-4 foto-dhe-video-nga-aksidenti-i-autobuzit-te-linjes-athine-tirane-5

 

Shikoni videon

BURIMI WWW.TOP-CHANNEL.TV

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top