Filloi Llotaria Amerikane! 3 Tetor 2018- 6 Nëntor 2018 Aplikoni Tani!

Mbi 100 Fitues Nga Zyra Jone Vitet e Fundit! Provni dhe ju fatin tuaj dhe aplikoni me ne!

Llotaria amerikane vazhdon edhe per kete vit!

 

ADRESA 

PSARON 4 PLATIA KARAISKAKI ATHINE

Stacioni Metrosë Metaksourgeio

(Στάση Μετρό Μεταξουργείο) Athine

ZYRAT TONA NDODHEN BRËNDA AGJENCISË SË UDHËTIMIT TOP-LINES

 

ORARI

  • Çdo ditë nga ora 10:00-21:00
  • Të shtunën 10:00-22:00
  • Të dielën 10:00-20:00

VINI RE:

PER TE APLIKUAR JU DUHET TE KENI ME VETE VETEM PASAPORTEN OSE NJE TJETER MJET IDENTIFIKIMI! (ASGJE TJETER!!!)

FOTOGRAFINË DO E BËNI TEK ZYRA JONË. NUK ËSHTË E NEVOJSHME TA BËNI DIKU TJETËR

NESE JENI FAMILJARE DUHEN DETYRIMISHT TE GJITHE PJESTARET E FAMILJES DERI NE MOSHEN 21 VJECARE (DETYRIMISHT!!!)

Jetoni  Enderren Amerikane, Provoni Fatin Tuaj!

Mbyllni Takim Tani Tek:

 694 79 72 726 & 698 86 96 898

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top