ΤΑΞΙΔΙΑ

Ekskursion Njëditor Me Anije Në 3 Ishuj Të Dielën 25 Qershor

Ekskursion Njëditor Me Anije Në 3 Ishuj Të Dielën 25 Qershor

Kroçere njëditore në ishujt Idhra Poro dhe Egina
Brënda një ekskursioni do kemi mundësinë të udhëtojmë, të vizitojmë 3 ishuj shumë të bukur , të bëjmë plazh.

Deri tani me mijera turiste kane perjetuar kete udhetimi, provojeni dhe ju dhe ju sigurojme se do ju ngelet ne kujtese si nje memori e paharrueshme!

Informacione dhe rezervime tek 698 869 6898

ÇMIMI:
ÇMIMI I BILETËS ËSHTË 55EURO
FEMIJET 5-12 25 EURO.
PËR FËMIJËT DERI NË 5 VJEÇ ËSHTË FALAS.
Në çmim përfshihet drekë me bufe të pasur me lloj lloj shijesh mesdhetare.

Udhëtimi

UDHËTIMI DO TE ORGANIZOHET TË DIELËN 25 QERSHOR
Nisja bëhet në orën 8.00 dhe kthimi në orën 20.00
Anija jonë , do jetë anija «COSMOS» . Një anije moderne, luksoze me kapacitet 600 pasagjerë.

Argëtimi dhe aktivitetet

Në anije organizohen evente të ndryshme muzikore, me muzikë LIVE , që cilat do na bëjnë të kalojmë një udhëtim të mrekullueshëm. Gjithashtu në ishullin e Egjinas organizohen ekskursione të ndryshme për të cilat informacionet jepet gjatë udhëtimit në anije.

Në ishujt Egjina dhe Idhra ju jepet mundësia të bëni dhe plazh.

Dreka

Dreka përfshihet në çmim . Dreka do shtrohet në anije dhe është tip bufe, me shije mesdhetare. Çdo person mund të haj sa herë dëshiron. Për të parë menunë klikoni këtu menu 2017

 

Programi i Udhëtimit
Nisja ora 8.00 nga Marina Kalitheas në Tzitzifies
Në orën 11.00 mbërritja në Idhra ku do qëndrojmë përafërsisht 1 orë e 50 minuta. Në Idhra keni mundësinë të bëni plazh si dhe të vizitoni ishullin e mrekullueshëm.
Në orën 1.00 nisemi nga Idhra ku mbas 40 minutash mbërrijmë në ishullin e Poros ku do qëndrojmë përafërsisht 1 orë
Në orën 2.40 nisemi nga ishulli i Poros për në ishullin e Egina ku do mbërrijmë përafërsisht mbas 1 ore e 10 minuatash. Në ishullin e Eginas do qëndrojmë përafërsisht 2 orë
Në orën 6.30 nisemi nga Egina për në Athinë ku mbërrijmë përafërsisht në orën 20.00

 

INFORMACIONE DHE REZERVIME TELEFONONI TEK 698 869 6898

Vendi nga do bëhet nisja dhe mbërritja

ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΡΘΡΑ

Νέα, ειδήσεις για την Αλβανία και τους Αλβανούς στην Ελλάδα. Μεταναστευτικά νέα, ιθαγένεια, πολιτογράφηση, κώδικας μετανάστευσης, επικαιρότητα, Ελλάδα

To Top